ROK B / Dzisiaj jest piątek, 14 grudnia 2018 r. 348 dzień roku Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

GALERIA ZDJĘĆ

[<|] < 1 2 3 4 5 > [|>]
Zakopane 28.01 - 04.02. 2017

2017-03-18

W terminie 28.01 - 04.02. 2017 r. nasza parafia zorganizowała wyjazd dla młodzieży do Zakopanego. Grupa liczyła wraz z opiekunami 54 osoby. W tym czasie uczestnicy przeszli szlakami „Wiktorówki", a także udali się do doliny Konradowiej. Po drodze byli również na Kalatówkach w pustelni św. Brata Alberta. Następnie młodzież przez trzy dni zjeżdżała ze stoków (m.in. na „Małym Cichym")

więcej
Wieczór Chwały - grudzień 2016 r.

2017-02-03

Świadectwo jest w nas.

 

Za nami kolejny Wieczór Chwały, który poprowadził Ks. Zbigniew Wądrzyk - dyrektor Szkoły Nowej Ewangelizacji w Gdańsku. Wysłuchaliśmy homilii i konferencji na temat mocy świadectwa, które jest w nas.

 

W Ewangelii św. Jana czytamy słowa, które Jezus powiedział do Żydów:
Wysłaliście poselstwo do Jana i on dał świadectwo prawdzie. Ja nie zważam na świadectwo człowieka, ale mówię to, abyście byli zbawieni. On był lampą, co płonie i świeci, wy zaś chcieliście na krótki czas radować się jego światłem.
Ja mam świadectwo większe od Janowego. Są to dzieła, które Ojciec dał Mi do wykonania; dzieła, które czynię, świadczą o Mnie, że Ojciec Mnie posłał.
(J 5, 33-36)

 

więcej
Rybaki 10-11 grudnia 2016

2017-01-15

W niedzielę 11 grudnia zakończyły się kolejne dwudniowe rekolekcje dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, które dały naszym uczestnikom szansę, aby zbliżyć się do Boga! Weekend ten był obfity w łaski Boże. Każdy na swój sposób doznał obecność Boga i mógł odczuć działanie Ducha Świętego. Ponownie mieliśmy okazję przeżyć wyjazd pełen miłości Bożej, pełen ciekawych zajęć i konferencji. Nasi uczestnicy otworzyli serca na ojcowską, prawdziwą i bezgraniczną miłość Bożą. Pośród ciekawych zajęć znaleźliśmy oczywiście czas na bycie sam na sam z Bogiem i daliśmy sobie okazję porozmawiania z nim.

Chwała Panu!

Kasia i Wioleta

 


więcej
Kurs Eureka - Glotowo 2-4-12-2016

2017-01-08

Kurs Eureka dobiegł końca, jednak przygoda z Jezusem dopiero się rozpoczyna. Pełni radości wróciliśmy do domu. Wierzymy, że ten czas wyda obfite owoce. Dziękujemy za Wasze wsparcie modlitewne, to wiele znaczy dla nas i dla uczestników. Niech Bóg obdarza Was wszelkim błogosławieństwem.

Ekipa kursu EUREKA 


więcej
25.11.2016 r. Wizyta lektorów w Radiu Maryja

2016-12-13

 

 

 

Wizyta lektorów w Radiu Maryja

25 listopada lektorzy z naszej parafii wraz ze swoim opiekunem ks. Krystianem wybrali się na wyjazd integracyjny do Torunia. Następnego dnia mieliśmy możliwość wizyty w Radiu Maryja. Zostaliśmy tam bardzo miło przyjęci i dokładnie oprowadzeni począwszy od kaplicy aż po studia nagraniowe. Mieliśmy również możliwość bycia na antenie i pozdrowienia wszystkich naszych parafian.

 

 

więcej

 
 

 

 

 
Parafia Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie

ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 11
10-456 Olsztyn

e-mail: kancelaria@redemptor.olsztyn.pl

Katecheza dla rodziców młodzieży klas III Gimnazjów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmownia we wtorek 08.10.2013 r. o godz. 18.30 w Oratorium bł. Jana Pawła II przy dolnym kościele.

projekt: artformat.pl / wykonanie, system VCMS: virtualmedia.pl - strony internetowe Olsztyn
ogrody zimowe

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X