ROK B / Dzisiaj jest wtorek, 16 kwietnia 2024 r. 107 dzień roku Imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina

GALERIA ZDJĘĆ

Kurs Eureka - Glotowo 2-4-12-2016

2017-01-08

Kurs Eureka dobiegł końca, jednak przygoda z Jezusem dopiero się rozpoczyna. Pełni radości wróciliśmy do domu. Wierzymy, że ten czas wyda obfite owoce. Dziękujemy za Wasze wsparcie modlitewne, to wiele znaczy dla nas i dla uczestników. Niech Bóg obdarza Was wszelkim błogosławieństwem.

Ekipa kursu EUREKA 

Niech Bóg będzie uwielbiony.

 

Na początku grudnia grupa młodzieży, w większości kandydaci do Sakramentu Bierzmowania, uczestniczyła w kursie ewangelizacyjnym EUREKA. Był to czas, w którym uczestnicy nie tylko zdobywali wiedzę o Bogu, ale przede wszystkim mogli doświadczyć Jego bliskiej obecności i bezwarunkowej miłości. Poprzez modlitwę, głoszone słowo, śpiew, świadectwa, pracę w grupach, spotkanie z Jezusem w sakramencie pokuty i Eucharystii zacieśniali z Nim więzi przyjaźni. Kurs Eureka dobiegł końca, jednak przygoda z Jezusem dopiero się rozpoczęła. Pełni radości wszyscy wróciliśmy do domu. Wierzymy, że ten czas wyda obfite owoce. Dziękujemy za Wasze wsparcie modlitewne, to wiele znaczy dla nas i dla uczestników. Niech Bóg obdarza Was wszelkim błogosławieństwem.

Ekipa kursu EUREKA 

Niech Bóg będzie uwielbiony.

 


powrót

 
Parafia Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie

ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 11
10-456 Olsztyn

e-mail: kancelaria@redemptor.olsztyn.pl

 Numer konta bankowego parafii:
 BANK PEKAO SA
 45 1240 1590 1111 0000 1452 4608

projekt: artformat.pl / wykonanie, system VCMS: virtualmedia.pl - strony internetowe Olsztyn
ogrody zimowe

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X