ROK B / Dzisiaj jest piątek, 16 listopada 2018 r. 320 dzień roku Imieniny: Edmunda, Marii, Marka

1% podatku

 

Prośba w sprawie 1% za rok 2017

Szanowni Państwo!


Parafia Rzymskokatolicka p.w. Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie od kilkunastu lat w okresie wakacji i ferii zimowych organizuje wypoczynek dla dzieci i młodzieży - również z rodzin mniej zamożnych.
W roku 2017 we ferie zimowe w Zakopanem i w turnusach wakacyjnych w Rybakach, Zakopanem, Jastarni oraz w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie wzięło udział około 250 osób, z tego duży procent dzieci i młodzieży z rodzin mniej zamożnych.
W 2018 roku pragniemy zorganizować: zimowisko w Zakopanem od 27 stycznia do 03 lutego 2018 r. oraz kilka turnusów w wakacje: w Rybakach nad jeziorem Łańskim, w Zakopanem i nad morzem w Jastarni.


Przekazując 1% podatku za rok 2017 na rzecz Caritas Archidiecezji Warmińskiej: KRS nr 0000245507 - z zaznaczeniem „kolonie Redemptor" możecie Państwo pomóc dzieciom z rodzin biednych.


Uwaga!
Przekazując 1% podatku na wypoczynek organizowany przez naszą Parafię proszę przekazać w kancelarii parafialnej: nazwisko i kwotę. Caritas Archidiecezji Warmińskiej podobnie jak w latach ubiegłych dofinansuje nasze obozy w wysokości uzyskanej kwoty.


W imieniu własnym i tych wszystkich, którym pomagamy serdecznie dziękuję oraz zapewniam o codziennej modlitwie.


Ks. Andrzej Pluta - proboszcz
Olsztyn, 31.12.2017 r.

 

 
 

 

 

 
Parafia Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie

ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 11
10-456 Olsztyn

e-mail: kancelaria@redemptor.olsztyn.pl

Katecheza dla rodziców młodzieży klas III Gimnazjów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmownia we wtorek 08.10.2013 r. o godz. 18.30 w Oratorium bł. Jana Pawła II przy dolnym kościele.

projekt: artformat.pl / wykonanie, system VCMS: virtualmedia.pl - strony internetowe Olsztyn
ogrody zimowe

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X