ROK B / Dzisiaj jest poniedziałek, 22 stycznia 2018 r. 22 dzień roku Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

1% podatku

 

Szanowni Państwo! 

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie od kilkunastu lat w okresie wakacji i ferii zimowych organizuje wypoczynek dla dzieci i młodzieży - również z rodzin mniej zamożnych.

W roku 2016 we ferie zimowe w Zakopanem i w turnusach wakacyjnych w Rybakach, Zakopanem, Jastarni oraz w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie wzięło udział około 310 osób, z tego duży procent dzieci i młodzieży z rodzin mniej zamożnych.

W 2017 roku pragniemy zorganizować: zimowisko w Zakopanem oraz  kilka turnusów w wakacje: w Rybakach nad jeziorem Łańskim, w Zakopanem i nad morzem w Jastarni.

Przekazując 1% podatku za rok 2016 na rzecz Caritas Archidiecezji Warmińskiej: KRS nr 0000245507 - z zaznaczeniem „kolonie Redemptor" możecie Państwo pomóc dzieciom z rodzin biednych. 

Uwaga!

Przekazując 1% podatku na wypoczynek organizowany przez naszą Parafię proszę  przekazać w kancelarii parafialnej: nazwisko i kwotę. Caritas Archidiecezji Warmińskiej podobnie jak w latach ubiegłych dofinansuje nasze obozy w wysokości uzyskanej kwoty.

W imieniu własnym i tych wszystkich, którym pomagamy serdecznie dziękuję oraz zapewniam o codziennej modlitwie. 

                                                     Ks. Andrzej Pluta - proboszcz

Olsztyn, 08.12.2016 r.

 

 

 

 
 

 

 

 
Parafia Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie

ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 11
10-456 Olsztyn

e-mail: kancelaria@redemptor.olsztyn.pl

Katecheza dla rodziców młodzieży klas III Gimnazjów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmownia we wtorek 08.10.2013 r. o godz. 18.30 w Oratorium bł. Jana Pawła II przy dolnym kościele.

projekt: artformat.pl / wykonanie, system VCMS: virtualmedia.pl - strony internetowe Olsztyn
ogrody zimowe

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X