ROK B / Dzisiaj jest wtorek, 16 kwietnia 2024 r. 107 dzień roku Imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina

GALERIA ZDJĘĆ

rekolekcje wielkopostne dla młodzieży

2017-04-25

W dniach 20.03 - 23.03.2017r. w gimnazjach i szkołach średnich należących do naszej parafii odbyły się rekolekcje wielkopostne. Poprowadzili je liderzy grupy ewangelizacyjnej „Wyrwani z niewoli". Przez pierwsze dwa dni Piotrek i Jacek głosili świadectwa swojego życia, tłumacząc w jaki sposób Bóg wyrwał ich z niewoli grzechu. Bardzo mocno podkreślali znaczenie Sakramentu Pokuty i Pojednania w ich życiu. Pierwszego dnia zachęcali wszystkich na spotkanie na dla chętnych w Oratorium o godz. 16. Przybyło na nie około 70 os. Uczestnicy spotkania oprócz wspólnej modlitwy, mogli zadawać pytania. Tego samego dnia po Mszy Świętej Piotrek i Jacek poprowadzili wieczór chwały. Tematem tego spotkania było przebaczenie. W środę uczniowie uczestniczyli we Mszy Świętej podczas której wielu z nich przystąpiło do Spowiedzi Świętej. Eucharystię odprawił Ks. Radosław Czerwiński ( duszpasterz młodzieży), który wygłosił również homilię.

Dziękujemy Pani Dyrektor ZSGS za udostępnienie sali gimnastycznej, a nauczycielom i pracownikom szkoły za pomoc w organizacji rekolekcji. 


powrót

 
Parafia Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie

ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 11
10-456 Olsztyn

e-mail: kancelaria@redemptor.olsztyn.pl

 Numer konta bankowego parafii:
 BANK PEKAO SA
 45 1240 1590 1111 0000 1452 4608

projekt: artformat.pl / wykonanie, system VCMS: virtualmedia.pl - strony internetowe Olsztyn
ogrody zimowe

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X