ROK B / Dzisiaj jest sobota, 04 lipca 2020 r. 186 dzień roku Imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda

AKTUALNOŚCI

Informator dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z Klas VII czerwiec 2020 r.

2020-06-04


Drodzy Rodzice!
Droga Młodzieży!


Od 13 października 2019 roku młodzież klas VII rozpoczęła dalsze przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Jednak formacja od marca br. z powodu epidemii została przerwana. Przed wakacjami chcemy rozpocząć bezpośrednie przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy więc młodzież wraz z Rodzicami na Mszę Świętą w niedzielę 21 czerwca o godz. 12.00 do dolnego kościoła. Po Mszy Świętej młodzież otrzyma imienną wkładkę do „Dzienniczka" oraz zostanie poinformowana o przebiegu bezpośredniego przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

Pragnę poinformować, że od niedzieli 31 maja 2020 r. ks. Arcybiskup Józef Górzyński Metropolita Warmiński odwołał udzieloną w dniu 20 kwietnia 2020 r. dyspensę od obowiązku uczestnictwa w niedzielnych Mszach Świętych dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz dorosłych, którzy sprawują nad nimi bezpośrednią opiekę. Zapraszam serdecznie do regularnego uczestnictwa w niedzielnych i świątecznych Mszach św. oraz do korzystania z Sakramentu Pokuty i Eucharystii.

 

Liczę na Waszą obecność i zapewniam o codziennej modlitwie.

Ks. Andrzej Pluta - proboszcz wraz z duszpasterzami i katechetami

 


Olsztyn 04 czerwca 2020 r.

 

 


 

powrót

 
 

 

 

 
Parafia Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie

ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 11
10-456 Olsztyn

e-mail: kancelaria@redemptor.olsztyn.pl

Katecheza dla rodziców młodzieży klas III Gimnazjów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmownia we wtorek 08.10.2013 r. o godz. 18.30 w Oratorium bł. Jana Pawła II przy dolnym kościele.

projekt: artformat.pl / wykonanie, system VCMS: virtualmedia.pl - strony internetowe Olsztyn
ogrody zimowe

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X