ROK B / Dzisiaj jest sobota, 20 lipca 2019 r. 201 dzień roku Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

AKTUALNOŚCI

Pielgrzymka do Fatimy 15 - 18.XI,2019 r.

2019-03-09

Pielgrzymka do Fatimy w dniach 15 do 18 listopada 2019 r.

Informator:
1.Wylot z Warszawy do Lizbony. Lot trwa 4 godz. Linie lotnicze TAP - portugalskie. Na lotnisko i z powrotem zorganizowany wyjazd autokarem..
2.Lizbona (Portugalia) - po przylocie podstawionym autobusem oczekującym na parkingu przy lotnisku przejazd do Fatimy około 1.20 godz.
3.W Fatimie nocleg w hotelu Residencial Ribeiro: pokoje 2, 3 osobowe. Posiłki: śniadanie i obiadokolacja system barowy w hotelu. Odległość od hotelu do Sanktuarium MB Fatimskiej 10 - 15 minut drogi.
4.W Fatimie spędzamy czas na modlitwie, uczestnictwie w nabożeństwach. Msza św. w kaplicy objawień w języku polskim. Wyjście na Drogę Krzyżową, zwiedzanie domów dzieci fatimskich, kościoła w Fatimie, kompleksu sanktuaryjnego oraz możliwość samotnych spacerów i modlitwy w różnych miejscach: kaplica objawień, kaplica adoracji Najświętszego Sakramentu, Bazylika różańcowa.
5.Zabieramy ważne dokumenty: dowód osobisty lub paszport.
6.Całkowity koszt pielgrzymki 1950.00 zł. W koszt wchodzi: przelot samolotem w obie strony,autokar w Polsce i Portugalii, pobyt w hotelu z wyżywieniem, ubezpieczenie podstawowe,wejście do muzeum w Fatimie.
7.Zapisy w kancelarii wraz z zaliczką 300 zł do 30 marca 2019 r. Pozostała kwota do końca sierpnia.
8.We wrześniu będzie zorganizowane spotkanie organizacyjne. Termin będzie podany początkiem sierpnia br.
9.Telefon kontaktowy ks. Andrzej Pluty: 506033891
Uwaga:
Przy zapisie podajemy: Nazwisko i imiona, data urodzenia, pesel, adres zamieszkania tel. kontaktowy do pielgrzyma oraz telefon kontaktowy do rodziny.

 

powrót

 
 

 

 

 
Parafia Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie

ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 11
10-456 Olsztyn

e-mail: kancelaria@redemptor.olsztyn.pl

Katecheza dla rodziców młodzieży klas III Gimnazjów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmownia we wtorek 08.10.2013 r. o godz. 18.30 w Oratorium bł. Jana Pawła II przy dolnym kościele.

projekt: artformat.pl / wykonanie, system VCMS: virtualmedia.pl - strony internetowe Olsztyn
ogrody zimowe

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X