ROK B / Dzisiaj jest poniedziałek, 18 listopada 2019 r. 322 dzień roku Imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

W MOCY BOŻEGO DUCHA

 

 

 

 

 

 

W I Niedzielę Adwentu rozpoczynamy drugi rok z dwuletniego programu poświęconego tematyce Ducha Świętego i sakramentu bierzmowania.

Dwuletni program duszpasterski (2017-2019) – „Duch, który umacnia miłość”. Celem nowego programu, jest odkrycie Osoby Ducha Świętego, otwarcie się na Jego działanie oraz refleksja nad sakramentem bierzmowania i jego skutkami. Temat ilustrują słowa „Duch, który umacnia miłość”, zaczerpnięte z Drugiej Modlitwy Eucharystycznej o Tajemnicy Pojednania.

Hasłem obecnego roku duszpasterskiego 2018/2019 są słowa: "W mocy Bożego Ducha."

W obecnym roku duszpasterskim tematyka będzie poświęcona misji, czyli pokazywaniu, jak realizowane jest powołanie ucznia-misjonarza, który przyjmuje od Chrystusa wezwanie do chrześcijańskiego świadectwa.

 
 

 

 

 
Parafia Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie

ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 11
10-456 Olsztyn

e-mail: kancelaria@redemptor.olsztyn.pl

Katecheza dla rodziców młodzieży klas III Gimnazjów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmownia we wtorek 08.10.2013 r. o godz. 18.30 w Oratorium bł. Jana Pawła II przy dolnym kościele.

projekt: artformat.pl / wykonanie, system VCMS: virtualmedia.pl - strony internetowe Olsztyn
ogrody zimowe

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X