ROK B / Dzisiaj jest sobota, 20 lipca 2019 r. 201 dzień roku Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ

Pielgrzymka do Ziemi Świętej I TERMIN

2019-02-11

ZIEMIA ŚWIĘTA - ŚLADAMI CHRYSTUSA 09 - 16.09.2019 (8 dni, samolot)

1 dzień: WARSZAWA - TELAWIW
Zbiórka w Warszawie na lotnisku Okęcie przy stanowisku Patron Travel o godz. 13.00. Wylot do Tel Awiwu o godz. 15.25. Przylot do Tel Awiwu o godz. 20.10. Przejazd do hotelu w Betlejem. Nocleg.
2 dzień: JEROZOLIMA - BETLEJEM - AIN KAREM
Śniadanie. Zwiedzanie Betlejem - wizyta w Bazylice Narodzenia Pańskiego, kościele św. Katarzyny i Grocie Św. Hieronima, Grota Mleczna, Pole Pasterzy. Przejazd do Ain Karem: kościół Nawiedzenia i św. Jana Chrzciciela. Yad Vashem, Menora i Kneset (z zewnątrz) - współczesny parlament izraelski. Obiadokolacja i nocleg.
3 dzień: CEZAREA NADMORSKA - G. KARMEL - KANA - NAZARET
Śniadanie. Przejazd do Cezarei - rzymskiej stolicy Palestyny z Nowego Testamentu - miasto krzyżowców, słynny rzymski akwedukt oraz amfiteatr. Przejazd do Hajfy. Wizyta na Górze Karmel: Grota Eliasza oraz Kościół Najświętszej Pani Karmelu. Przejazd do Nazaretu: Bazylika Zwiastowania oraz kościół św. Józefa. Kana Galilejska - dla małżeństw odnowienie przyrzeczeń. Obiadokolacja i nocleg w Galilei.
4 dzień: J. GALILEJSKIE- KAFARNAUM TABGA GÓRA BŁOGOSŁAWIEŃSTW - JORDAN
Śniadanie. Rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim. Następnie wizyta w Kafamaum i przejazd na Górę Błogosławieństw. Wizyta w Tabga - Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb oraz Kościół Prymatu Św. Piotra. Przejazd nad Jordan - odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
5 dzień: GÓRA TABOR - JERYCHO - MARZE MARTWE - OUMRAN
Śniadanie. Wizyta na Górze Tabor. Przejazd wzdłuż Doliny Jordanu. Postój w Jerycho pod Górą Kuszenia i przy sykomorze Zacheusza. Postój nad Morzem Martwym. Qumran. Przejazd przez Pustynię Judzką do Betlejem na obiadokolację i nocleg.
6 dzień: JEROZOLIMA
Śniadanie. Zwiedzanie Starego Miasta w Jerozolimie: Kościół Św. Anny, Konwent Ecce Homo, Drogą Krzyżową (Via Dolorosa) Bazylika Grobu Bożego. Przejście na Górę Syjon: Opactwo Zaśnięcia i Wieczernik, Ściana Płaczu. Obiadokolacja i nocleg.
7 dzień: JEROZOLIMA - BETANIA
Śniadanie. Panorama Jerozolimy i widok na wzgórze świątynne. Góra Oliwna: miejsce Wniebowstąpienia, Kościół Pater Noster, Dominus Flevit, Ogród Oliwny, Bazylika Agonii, symboliczny „grób" Maryi. Kościół św. Piotra In Galicantu. Wizyta w Betanii. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
8 dzień: TEL AWIW - WARSZAWA
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Warszawy o godz. 11.50. Przylot do Warszawy o godz. 14.50.
PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE.
Cena: 3290 PLN
CENA ZAWIERA: przelot samolotem; opłaty lotniskowe; transfery autokarem; 7 noclegów w hotelu: 2*/3* (pokoje 2-, 3-osobowe); 7 śniadań i 6 obiadokolacji; opiekę przewodnika; ubezpieczenie KL, NNW i chorób przewlekłych; składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (13PLN/os.); podatek VAT
CENA NIE ZAWIERA: biletów wstępu i innych opłat związanych z realizacja programu -90USD/OS. (płatne kontrahentowi na miejscu); posiłków i napojów na pokładzie samolotu; napojów do obiadokolacji; zwyczajowych napiwków; dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji (2,5% lub 7,5% ceny); dopłaty do pokoju jednoosobowego (650PLN); wydatków osobistych
UWAGA: Na czas wyjazdu należy posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z pielgrzymki. Paszport nie może zawierać pieczątek m.in. syryjskich, libijskich i libańskich
Franciszkańskie Biuro Turystyczno - Pielgrzymkowe PATRON
00-225 Warszawa, ul. Zakroczymska 1 tel. +48 (22) 635 97 75, 7201983 fax +48 (22) 635 04 91 e-mail: biuro@patrontravel.pl, www.patrontravel.pl
Koszt przejazdu autokarem na lotnisko do Warszawy i z powrotem 120.00 zł opłacamy w kancelarii.
Przed wyjazdem będzie spotkanie organizacyjne, termin zostanie podany później.

powrót

 
 

 

 

 
Parafia Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie

ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 11
10-456 Olsztyn

e-mail: kancelaria@redemptor.olsztyn.pl

Katecheza dla rodziców młodzieży klas III Gimnazjów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmownia we wtorek 08.10.2013 r. o godz. 18.30 w Oratorium bł. Jana Pawła II przy dolnym kościele.

projekt: artformat.pl / wykonanie, system VCMS: virtualmedia.pl - strony internetowe Olsztyn
ogrody zimowe

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X