2019-01-25
Zapraszamy do galerii, gdzie zamieszczono nowe zdjęcia z Jubileuszowego Koncetru Chóru
2019-01-03
W górnym kościele (wejście od ul. Kard. St. Wyszyńskiego) jest otwarta kaplica adoracji Najświętszego Sakramentu. W kaplicy adoracja trwa od poniedziałku do soboty od godz. 7.00 do 20.00(X - IV) do 21.00(V-IX). Kaplica jest ogrzewana. Serdecznie zapraszamy do osobistej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.
więcej2016-12-04
W dniu 30 listopada Ksiądz Proboszcz obchodził swoje imieniny. Parafianie modlili się w intencji Księdza Proboszcza Andrzeja w licznych Mszach Świętych i składali uroczyste życzenia by Duch Święty opromieniał swym światłem każdy dzień kapłańskiej posługi.
Zapraszamy do galerii gdzie znajdują się zdjecia z Mszy imieninowej ze środy 30.11.2016 o 18.30.
2016-12-03
13 listopada o godz. 11.30 zastała odprawiona Msza Święta w intencji rodzin, które przyjmowały młodzież z Grenoble w trakcie Dni w Diecezji Warmińskiej poprzedzające Światowe Dni Młodzieży w Krakowie.
Po Eucharystii w Oratorium św. Jana Pawła II ks. Proboszcz wręczył podziękowania od ks. Arcybiskupa Seniora Wojciecha Ziemby. Po części oficjalnej był czas na refleksje rodzin, które opowiadały o swoich przeżyciach w związku z przyjęciem francuskiej młodzieży.
Parafia Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 11
10-456 Olsztyn
e-mail: kancelaria@redemptor.olsztyn.pl
Katecheza dla rodziców młodzieży klas III Gimnazjów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmownia we wtorek 08.10.2013 r. o godz. 18.30 w Oratorium bł. Jana Pawła II przy dolnym kościele.